Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Pete’as Doherty

leave a comment »

2009-12-22

Britų dainininkui P. Doherty pareikšti kaltinimai dėl heroino laikymo

Britų dainininkui Pete’ui Doherty pateikti kaltinimai dėl heroino laikymo, jis paleistas už užstatą, antradienį pranešė policija, vos prieš dieną nubaudusi muzikantą už vairavimą neblaivios būklės.

Trisdešimtmetis grupės “Babyshambles“ lyderis išvengė laisvės atėmimo nuosprendžio Glosterio Karūnos teisme, kur prisiėmė atsakomybę dėl vairavimo išgėrus po grupės koncerto birželio mėnesį, tačiau P.Doherty teismas atėmė vairavimo teisę pusantrų metų laikotarpiui ir nurodė sumokėti 2 tūkstančių 50 svarų (8 tūkst. litų) baudą.

Po teismo posėdžio policijos pareigūnai palydėjo muzikantą iš teismo salės į kitoje gatvės pusėje esančią policijos nuovadą, kur jam buvo pareikšti kaltinimai dėl narkotikų.

“Glosteryje vakar suimtam 30-ies metų vyriškiui iš Viltšyro pateikti kaltinimai dėl heroino laikymo, jis paleistas už užstatą ir Glosterio magistratų teisme pasirodys sausio 27 dieną“, – sakė policijos atstovė.

|Kažkada su supermodeliu Kate Moss susitikinėjęs P.Doherty ne kartą buvo sulaikytas dėl narkotikų ir vairavimo išgėrus, o 2008 metais jis buvo patekęs į kalėjimą, kai pažeidė lygtinio paleidimo sąlygas.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:42 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: