Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Paris Hilton

leave a comment »

 

P. Hilton Kalėdų seneliu tikėjo iki 16 metų

2009-12-24

Vakarėlių žvaigždė Paris Hilton prisipažino, kad Kalėdų seneliu tikėjo iki šešiolikos metų. Be to, net ir dabar mergina kabina kojinę namuose ir verčia savo mamą Kathy Hilton į ją dėti dovanas, kad galėtų Kalėdų rytą apsimesti, jog Kalėdų senelis vėl buvo užsukęs.

“Kalėdų rytą pirmiausia išpakuojame dovanas. Nekantriai laukiu to momento.“, – sako P. Hilton.

Kalėdas P. Hilton sutiks su šeima: mama, tėčiu, seserimi Nicky, broliais Conradu ir Barronu, rašo Femalefirst.co.uk.

“Mama paruoš puikius pietus ir visi draugiškai papietausime. Vėliau į mūsų namus pasikviečiau draugų, kurių tėvai mirę arba jie neturi pažįstamų mieste. Man nepatinka vien mintis, kad kažkas per Kalėdas lieka vienas“, – paskojo P. Hilton.


P.Hilton apie save „googlina“

2009-05-08 / 19:59
Paris Hilton

Paris Hilton

Garsioji Hiltonų paveldėtoja Paris Hilton tikina, kad „Google“ yra kur kas geriau nei dienoraštis, nes jame apie save randa viską. Visgi, pasak TheSun.co.uk, mergina gali drąsiai vadinti save sėkminga verslininke, uždirbančia milijonus.

 

 

 

 

P.Hilton per metus nuo 2006-ųjų iki 2007-ųjų sugebėjo uždirbti net 15 milijonų JAV dolerių.

Tačiau dabar ją į teismą padavė filmo „Šokoladinės blondinės“ („Pledge This“), kuriame P.Hilton vaidina universiteto prezidentę, kūrėjai, teigdami, jog ji nevykdė savo kaip filmo prodiuserės įsipareigojimų.

Teismui pateiktuose dokumentuose yra nemažai įdomios informacijos apie turtuolę, tokios kaip pranešimai, kad jauna moteris gyvenime akyse nėra mačiusi telefono sąskaitos.

Paklausta teisininkų apie tai, kodėl ignoravo filmo kūrėjų skambučius, ji tiesiog atsakė, jog savo telefonus nuolat pameta, o sąskaitų už telefonus nėra gyvenime mačiusi.

Paklausta, kas gauna jos sąskaitas, ji atsakė „nežinau, tikriausiai tas, kas jas apmoka”.

Vėliau teisininkai paklausė jos, ar ji turinti kokius nors dienoraščius, kuriuose rašytųsi savo dienotvarkę, svarbius susitikimus, tačiau ir čia liko be nieko.

Pasirodo, garsioji blondinė naudojasi internetu tam, kad sužinotų, kur turi būti ir dalyvauti. „Aš nežinau, aš tiesiog paspaudžiu Google paiešką su savo vardu ir pamatau”, – tikino ji.

Ikiteisminių apklausų metu P.Hilton tiek „sužavėjo“ teisėją, kad šis pavadino ją “vienintele labiausiai užimta asmenybe pasaulyje”.

Pati P.Hilton tikina nelabai žinanti, ką daro filmo prodiuseriai, tačiau tvirtino, jog savo kaip filmo prodiuserės įsipareigojimus vykdė sąžiningai ir nebuvo jų apleidusi.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:06 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: