Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Natalia Vodianova

leave a comment »

„Eurovizijos“ pusfinalių vedėja parodė savo grožybes

N.Vodianova
N.Vodianova
 

Panašu, kad ne dėl savo drovumo supermanekenė Natalia Vodianova po didelių aistrų buvo išrinkta tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalių vedėja.

 

 

Ketvirtadienį pasirodžius informacijai apie „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalių ir finalo vedėjus, pasaulio žiniasklaidą apskriejo dar viena intriguojama žinia: Natalia Vodianova, „Eurovizijos“ pusfinalių vedėja, žurnalo „Vogue UK“ birželio mėnesio numeriui pozavo visiškai nuoga, – skelbia interneto tinklalapis celebgossipz.com.

Natalija Vodijanova yra pasaulinio lygio manekenė bei aktorė, šiuo metu gyvenanti Jungtinėje Karalystėje. Ji gimė Žemutiniame Naugarde ir užaugo skurdžiame miesto rajone su dar dvejomis savo seserimis, iš kurių viena sirgo cerebriniu paralyžiumi. Paauglystėje Natalija įstojo į modelių akademiją, o vėliau tapo daugelio pasaulinio garso prekės ženklų, tokių kaip „Calvin Klein“, „L’Oréal“, „Chanel“, veidu.

2009-05-08

Nuotraukas, kuriose N.Vodijanova žurnalo „Vogue UK“ fotosesijoje nusimetė drabužius, rasite čia.


Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Natalia Vodianova

Natalia Vodianova (SCANPIX nuotr.)

Viena geidžiamiausių manekenių, 28-rių rusų kilmės gražuolė, šiuolaikinė pelenė Natalia Vodianova dalijasi mažomis gudrybėmis, kurios padeda jai nepriekaištingai atlikti savo pagrindinį darbą – atrodyti gražiai.

„Kai maudausi, aš būtinai naudoju kempinę. Žinote, daugumoje šalių žmonės apskritai niekada nesiprausia su kempinėmis. Man šis daiktas – ne tik dalis kultūros, kurioje užaugau, bet ir svarbi grožio priemonė. Prausiantis kempine nušveičiama oda, pašalinamos negyvos odos ląstelės, atliekamas mikromasažas, pagerinama kraujotaka“, – atvirauja mergina, – „Taip pat naudoju juodąjį muilą, ypač populiarų Maroke. Gal jis ir ne itin maloniai kvepia, bet kaip puikiai valo odą!“

Natalia – natūralaus grožio gerbėja. Jokių tatuiruočių, plastinių operacijų ar kitų dirbtinių išvaizdos pakeitimų. Vertinti natūralų grožį modelis moko ir savo dukterį : „Nuo pat gimimo mes jai nė karto net plaukų nekirpome. Noriu, kad ji priimtų save tokią, kokia ji yra, neieškotų savyje nebūtų trūkumų“.

Natalia pasakoja, kad jos antakiai nuo pat vaikystės buvo labai vešlūs ir net suaugę. Kartą močiutė pagavo būsimąją žvaigždę juos bepešiojančią ir tiesiog pasiuto: „Ką tu darai? Tu graži, tavo antakiai gražūs! Nustok arba vieną dieną labai šito pasigailėsi!“. Mergina teigia dabar suprantanti jog močiutė buvo teisi ir labai džiaugiasi, kad tuomet sustabdė ją nuo neapgalvoto žingsnio. Vešlūs garsiojo modelio antakiai pradėjus dirbti tapo tikru jos prekiniu ženklu.

„Kai žmonės klausia, kokia mano grožio paslaptis, atsakau jog tai – mano natūralumas ir paprastumas. Moteris neturėtų slėpti savo veido po ryškiu makiažu, o kūno dangstyti itin puošniomis suknelėmis. Makiažo priemonės ir drabužiai turėtų tik papildyti jos grožį. Ir apskritai, natūralus makiažas, kai atrodo jog veidas visai neliestas dažų, yra geriausias“. Mėgstamiausia Natalios makiažo priemonė – skaistalai, beje, ji tiesiog pamišusi dėl kvepalų.

Natalia prisipažįsta, kad niekada nieko nenorėjo keisti savo išvaizdoje, niekuomet net nedažė plaukų. Tiesa, tapusi modeliu, ji ėmė skirti plaukams ypač daug dėmesio, nes kaip žinia, fotosesijų ir madų šou metu manekenių plaukai yra itin nualinami. Mergina stengiasi trinkti galvą ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę, nes, pasak jos, dažnas trinkimas gali pakenkti plaukams.

Kasdieniniame gyvenime Natalia vadovaujasi paprasta, turbūt daug kam žinoma taisykle : „Ką valgai – tas ir esi“. Čia, pasak podiumų karalienės, svarbu kokybė, o ne kiekybė: „Joks badas neprivers manęs eiti į McDonald’s! Jau verčiau pakentėsiu, o vėliau pasigaminsiu ką nors skanaus namuose. Organiniai maisto produktai teikia teigiamos energijos ir daug naudos sveikatai (vadinasi ir grožiui), o kas gali būti svarbiau?“.

Mergina prisipažįsta niekada nevalganti picų ar hamburgerių, valgyti sveikai ji priprato nuo vaikystės. „Vis dėl to, nesu kokia sveikos mitybos maniakė, jei ko labai užsinoriu, leidžiu sau pasmaguriauti, svarbu jausti saiką“.

Pats geriausias būdas nuotaikai pakelti – tris valandas iš eilės užsiimti joga, įsitikinusi supermodelis ir trijų vaikų mama.

Užsiiminėti joga Natalia pradėjo visai neseniai. Vykstant į dviejų savaičių atostogas ji kartu pasiėmė mokytoją, su kuriuo treniravosi kasdien.

„Nepakartojami pojūčiai ir neįtikėtini rezultatai : iš pradžių Saulės pasveikinimą galėjau atlikti 12 kartų, o dabar mano asmeninis rekordas – net 108!“, – džiaugiasi modelis, – „Tačiau svarbiausia – pokyčiai, įvykę viduje – atsirado harmonijos, ramybės, pasitikėjimo jausmas, pozityvus nusistatymas“.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:17 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: