Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Madonna

leave a comment »

Dainininkė Madona neatsisako įvaikinimo idėjos

2009-04-15

Malavio laikraščiui dainininkė Madona (Madonna) sakė, kad siekia mergaitei, kurios nepavyko įsivaikinti, užtikrinti “mylinčią šeimos aplinką“, informuoja BBC.

Malavio teismas atmetė dainininkės prašymą įsivaikinti ketverių metų mergaitę Mersi Džeims (Mercy James) dėl gyvenamosios vietos taisyklių, tačiau dainininkės advokatas pateikė apeliaciją.

Laikraštis “Nation on Sunday“ teigia, kad dainininkė nori mergaitei užtikrinti namus, išsilavinimą ir sveikatos priežiūrą. Į laikraščio klausimus Madona atsakė elektroniniu paštu.

M. Džeims gyvena tuose pačiuose vaikų globos namuose, iš kurių dainininkė pasiėmė Deividą Bandą (David Banda) – savo pirmąjį įsivaikintą vaiką.

“Viliuosi, kad Mersi Džeims kaip ir Deividas vieną dieną sugrįš į Malavį ir padės savo gimtosios šalies žmonėms“, – teigia Madona.

Madonos prašymas įsivaikinti mergaitę buvo atmestas, nes pagal Malavio įstatymus vaiką įsivaikinti norintys asmenys šalyje privalo būti gyvenę bent 18 mėnesių.

Kol kas nėra aišku, kada teismas svarstys dainininkės apeliaciją.


Madonna už 40 mln. dolerių
nusipirko namą Niujorke

2009-04-15

Madonna nepaiso pasaulinės recesijos pasekmių – kalbama, kad ji išleido 40 mln. dolerių namui puošniame Niujorko Aukštesniojo Ist Saido rajone, rašo femalefirst.co.uk.
Žvaigždė pasirašė keturių aukštų miesto namo pirkimo sutartį ir sumokėjo 5 mln. dolerių (3,4 mln. svarų) mažiau, nei iš pradžių buvo prašoma už namą, pranešė „New Yok Post“.
Name – 13-a miegamųjų, 14 vonios kambarių, garažas dviem automobiliams, 3 tūkst. kvadratinių metrų sodas, devyni židiniai, liftas ir vyno rūsys su grota.
Išlaidi dainininkė dar nesikels į namą – kalbama, kad ji planuoja dideles renovacijas, taip pat ir sustiprinti namo apsaugą.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:14 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: