Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Lindsay Lohan

leave a comment »

Lindsay Lohan meilės ieško internete

2009-04-15

Lindsay Lohan (Lindsėj Lohan) ieško mylimo asmens, kuriam būtų nesvarbus jos tariamas alkoholizmas ar elektroninis sekimo prietaisas, – bent jau taip pati Holivudo žvaigždutė, kurią nuolat persekioja problemos, tvirtina komiškame prisistatyme internetiniams pasimatymams.
22 metų L.Lohan, kurios neseniai įvykusį išsiskyrimą su Samantha Ronson (Samanta Ronson) plačiai aprašė spauda, nusifilmavo klipe, kuris pirmadienį buvo paskelbtas FunnyOrDie.com ir kuriuo parodijuojami panašūs klipai, kuriami pažinčių kompanijai “eHarmony“.

“Savo asmenybę apibūdinčiau kaip kūrybingą, kiek panašią į naktinės pelėdos“, – tame klipe sako L.Lohan.

“Esu darboholikė, šopoholikė ir, anot Kalifornijos valstijos, alkoholikė, taip pat – grėsmė visiems apsaugininkams, jei jie dirba viešbučiuose“, – žvaliai šypsodamasi “prisistato“ aktorė.
L.Lohan, kuriai yra paskirtas bandomasis laikotarpis, 2007 metais trumpam buvo atsidūrusi už grotų dėl vairavimo apsvaigus ir kokaino laikymo. Pernai gegužę ji buvo areštuota dėl to, kad Beverli Hilse sudaužė savo mašiną, o liepą buvo suimta dar kartą, po automobilių gaudynių Santa Monikoje.
Dabar ji ant čiurnos turi nešioti elektroninę sekimo apyrankę ir šį faktą juokaudama pamini tame klipe, kuris nufilmuotas “eHarmony“ būdinga “šokinėjančios kameros“ maniera.

“Sužlugdysime kelis vakarėlius, sudaužysime kokį automobilį ar du, bet galiausiai, pažadu jums, niekada neprarandu savo “Google“ hitų, tik savo apatinius“, – klipe sako aktorė.

L.Lohan vaidino 2004 metų filme “Naujokė“ (Mean Girls), kuris visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 129 mln. dolerių, tačiau pastaraisiais metais jos karjera buvo labai permaininga, jai teko kovoti su bėdomis dėl narkotikų ir teisinėmis problemomis.

Naujausias jos filmas, komedija “Gimdymo kančios“ (Labor Pains), nebus plačiai demonstruojamas JAV kino teatruose – jis bus rodomas per kabelinę televiziją “ABC Family“.

Humoristinis L.Lohan klipas yra dar vienas komiškas FunnyOrDie.com numeris su kokia nors Holivudo žvaigžde, kuriuo šaipomasi iš žiniasklaidoje eskaluotos temos, šiuo atveju – L.Lohan išsiskyrimo su S.Ronson.

FunnyOrDie.com įkūrė komikas Willas Ferrellas (Vilas Ferelas) ir aktorius bei režisierius Adamas McKay (Adamas Makėjus).

Pernai ši interneto svetainė paskelbė humoristinį klipą su garsiąja paveldėtoja Paris Hilton, kuriame buvo šaipomasi iš kandidato į prezidentus, respublikonų senatoriaus Johno McCaino (Džono Makeino), savo kampanijos reklamai panaudojusio P.Hilton atvaizdą.

L.Lohan santykiai su 31 metų didžėje S.Ronson žiniasklaidos dėmesį traukė ilgus mėnesius. Ši karštligė prasidėjo po to, kai jiedvi 2008-ųjų gegužę per Kanų kino festivalį buvo nufotografuotos besibučiuojančios.

Tačiau neseniai porelė išsiskyrė, o naujausio “US Weekly“ numerio viršelyje pasirodė L.Lohan nuotrauka ir citata, kad ji “tokia vieniša“.

Savo komiškam klipui L.Lohan nusifilmavo sėdėdama ant sofos ir skaitydama iš šio žurnalo.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:04 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: