Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Ksenija Borodina

leave a comment »

K. Borodina laukiasi antro vaiko

Didelio populiarumo Rusijoje sulaukusio televizijos projekto “Dom-2” vedėja Ksenija Borodina vis dar nesiliauja stebinusi. Vos pagimdžiusi pirmąjį vaiką, ji tapo antrą kartą nėščia.

K. Borodina visaip bando tai slėpti. Lygiai taip pat ji elgėsi laukdamasi pirmojo vaiko. Tada Ksiuša bandė vesti „Dom-2“ jau būdama kelis mėnesius nėščia – tiesiog pridengdavo pilvą plačiais rūbais ir storais šalikais. Taigi niekas ilgai nesuprato, kad ji nėščia, praneša dni.ru

Bet paslaptis greitai paaiškės. Kalbama, kad K. Borodinos vyras, verslininkas Jurijus, tiesiog trykšta laime.

Beje, antrasis nėštumas, kaip ir pirmasis, yra neplanuotas. Pasak gandų, gimus antram mažyliui, K. Borodina ketina laikinai palikti televizijos vedėjos vietą ir pilnai atsiduoti „motiniškam darbui“.

Primename, kad K. Borodina pirmojo vaiko susilaukė vos prieš pusę metų. Džiugi žinia visus pasiekė birželio 10 dieną. O praėjus vos pusantro mėnesio, mergaitė, kuriai duotas Marusios vardas, buvo pakrikštyta.

Be to, vos dukrai sukako mėnuo, jauna mama tučtuojau grįžo prie darbų, tuo pačiu išprovokavusi draugų ir kolegų pasipiktinimą.

Kol K. Borodina filmuojasi, Marusia laiką leidžia senelės ir prosenelės apsuptyje. Ksenijos vyras tam neprieštarauja: „Jis laimingas, kad aš dirbu. Be to, mes dar prieš gimdymą susitarėme, kad po mėnesio, o blogiausiu atveju – po dviejų, aš grįšiu į darbą“, – sako Ksiuša.

2009-12-18

Ksenija Borodina


 

K. Borodina laukiasi antro vaiko


 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:58 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: