Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Jennifer Garner

leave a comment »

2010-01-03

J. Garner teikia pirmenybę besislapstantiems paparacams Bostone

Jennifer Garner, apsigyvenusi Bostone, jautėsi pasprukusi nuo paparacų, kadangi fotografai ten buvo labai apdairūs ir ji niekada nežinojo kada bus nufotografuota.

Holivudo žvaigždė ir jos vyras Benas Affleckas iš Los Andželo persikėlė į Rytų pakrantę šią vasarą, tuo metu, kai filmo „Pearl Harbor“ aktorius dirbo ties dviems naujais filmais savo gimtojoje valstijoje, praneša femalefist.co.uk

J. Garner prisipažįsta, kad ji tapo Bostono gerbėja, nes jos dukterys, ketverių Violeta ir vienuolikos mėnesių Seraphina, niekada nepastebėdavo, kad jas fotografuoja.

Žurnalui „W” ji sako: „Ten jų buvo keletas ir jie slėpėsi už daiktų, todėl mano vaikai jų nepastebėdavo. Tai visiškai pakeičia situaciją. (Los Andžele) jei aš bandau nueiti į prekybos centrą, policija mane palydi“.

Bet J. Garner prisipažįsta, kad ji ir B. Affleckas niekada negalės turėti normalaus gyvenimo, visada bus dėmesio centre.

Ji sako: „Mes visada kalbėdavome apie išsikraustymą iš Los Andželo, bet kad ir kur tu atsidurtum, visada atsiras koks nors bukagalvis, kuris nusiperka kamerą ir pradeda tave sekioti“.


Aktorė Jennifer Garner neabejinga širdžių ėdikui?

Holivudo aktorei Jennifer Garner patinka romantinės komedijos, nes jos turi “pikantišką prieskonį”. 

Aktorė, po pirmos santuokos ištekėjusi už vieno seksualiausių Holivudo vyrų Beno Afflecko, džiūgauja nusifilmusi romantinėje komedijoje „Mergišiaus praeities vaiduokliai“, nes šis žanras jai arčiausiai širdies. Jennifer čia vaidina merginą, dėl kurios galvą pameta užkietėjęs mergišius Matthew McConaughey.

“Nieko nėra smagesnio už darbą romantinėse komedijose. Tave išpuošia, iškvėpina ir tau reikia bučiuoti vaikiną, – šypsosi aktorė. „Bet šiame filme yra kur kas daugiau, nei įprastose komedijose – dialogai šmaikštesni ir linksmesni”.

Holivudo gražuolė neslėpė susižavėjimo filmo partneriu Matthew McConaughey: “Jei kas nors dirbo su juo ir nesugebėjo puikiai sutarti, turėtų susirūpinti, nes Matthew yra tikras gerų santykių meistras – su juo neįmanoma nesusidraugauti“.

Išgarsėjusi vaidmenimis populiariuose filmuose („Perl Harboras“, „Karalystė“, „Pagauk, jei gali“, „Džuno“), šiemet J. Garner susilaukė antros dukrelės ir mielai laiką leidžia su šeima. Prieš keletą metų vienas solidus žurnalas Jennifer išrinko „Metų moterimi“ – už sėkmingą aktorės karjeros ir šeimos suderinimą. J. Garner nebijo gatvėje pasirodyti be makiažo ir nė kiek nesigraužia, kad spaudoje daugiau rašoma apie jos santuoką ir vaikus, o ne naujus vaidmenis.

Naujausioje komedijoje „Mergišiaus praeities vaiduokliai“ Jennifer Garner vaidina širdžių ėdiko Matthew McConaughey tikrąją meilę.

2009-05-20


Jennifer Garner: žaizdos TV laidoje

Holivudo žvaigždė Jennifer Garner garsioje Davido Lettermano pokalbių laidoje, pristatydama naujausią savo filmą „Mergišiaus praeities vaiduokliai“, demonstravo sunkius rankų ir kojų sužalojimus. Aktorė neseniai taip nesėkmingai griuvo, kad rimtai susižeidė.

Per nelaimingą nutikimą J. Garner trimetės dukrytės akivaizdoje stengėsi išlikti stipri, nors slapčia iš skausmo spaudė ašaras.
Bet traumos nesutrukdė Holivudo gražuolei atvykti į planuotą TV laidą, kur ji su pasididžiavimu demonstravo savo žaizdas.  Pradžioje nieko net nebūtum įtaręs – iš to ekrano spindi graži šypsena, juoda suknelė, juodi aukštakulniai. Tik kiek vėliau vaizdas šiek tiek glumino – buvo neįmanoma nepastebėti gilių nubrozdinimų ant alkūnių ir kelių. D. Lettermanas skubiai parūpino gydomojo kremo ir užtepė jo ant žavosios aktorės žaizdų.

Naujausioje komedijoje „Mergišiaus praeities vaiduokliai“ – ne rankų ir kojų, bet širdies žaizdos. Jennifer Garner šiame filme vaidina širdžių ėdiko Matthew McConaughey tikrąją meilę.
2009-05-15


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 3:02 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: