Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

George Harrison

leave a comment »

George’as Harrisonas po mirties gavo Holivudo žvaigždę

“The Beatles“ gitaristui George’ui Harrisonui (Džordžui Harisonui) antradienį Holivudo Šlovės alėjoje buvo paskirta žvaigždė, kurią atidengiant dalyvavo velionio muzikanto šeima ir “eksbitlas“ Paulas McCartney (Polas Makartnis).
G.Harrisonas, kuris 2001-aisiais, būdamas 58 metų, mirė nuo vėžio, pagerbtas tokiu metu, kai “Capitol Records“, kuri Holivudo prekybos rūmams už šią žvaigždę sumokėjo 25 tūkst. dolerių, paskelbė, kad birželio 16-ąją išleis šio gitaristo solinės karjeros hitų rinkinį.
Rinkinyje “Let It Roll: Songs By George Harrison“ bus tokios dainos kaip “My Sweet Lord“ ir “Got My Mind Set On You“, taip pat – “gyvai“ atlikti “bitlų“ laikų kūriniai “Something“ ir “Here Comes the Sun“ iš G.Harrisono 1971 metų “Koncerto Bangladešui“.
Ceremonijoje drauge su tūkstančiu gerbėjų ir praeivių dalyvavo G.Harrisono našlė Olivia (Olivija), kuri yra gimusi Los Andžele, ir 30-metis sūnus Dhani (Danis), taip pat – tokie draugai kaip komikų grupės “Monty Python“ narys Ericas Idle’as (Erikas Aidlas) ir aktorius Tomas Hanksas.
G.Harrisono žvaigždė yra ties garsiuoju “Capitol Records“ pastatu. Turistų pamėgtame Los Andželo Holivudo prospekte jau žiba 2 382 garsių žmonių žvaigždės.
G.Harrisonas, kuris dažnai vadinamas “tyliuoju bitlu“, savo gerbėjams pirmiausia yra gitaristas, drauge su P.McCartney ir Johnu Lennonu (Džonu Lenonu) parašęs daugelį pirmųjų grupės dainų.

Tačiau vėliau jis sukūrė kai kurias garsiausias grupės dainas, pavyzdžiui, “Taxman“, “Here Comes the Sun“ ir “Something“.

“Jis buvo nuostabus, mistiškas žmogus, gyvenantis materialiame pasaulyje, … jis buvo toks linksmas, kaip diena – ilga, tiesiog toks stulbinamas, – sakė Olivia. – George’ai, tai – tavo diena“.

“Žinoma, viskas turi baigtis. Bet George’as gyvens amžinai“, – pridūrė T.Hanksas.
E.Idle’as priminė, kad G.Harrisonas mirė P.McCartney namuose Los Andžele. P.McCartney miniai nekalbėjo, bet paglostė Olivios Harrison pečius, pajuokavo su Dhani ir pamojavo gerbėjams.
Saugumas buvo neįprastai sustiprintas – tokių priemonių tikriausiai buvo imtasi ir dėl J.Lennono nužudymo 1980 metais, ir dėl Harissonų užpuolimo 1999-aisiais, kai į jų namus Anglijoje pateko ginkluotas įsibrovėlis.
Net per vėliau įvykusius pusryčius ypatingai svarbiems asmenims “Capitol“ studijoje Harrisonus visur sekiojo apsaugininkų komanda.

2009-04-15


Našlė Olivia Harrison


 
George’as Harrisonas po mirties gavo Holivudo žvaigždę


Paul Mccartney


George’as Harrisonas po mirties gavo Holivudo žvaigždę

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:11 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: