Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Charlie Sheenas

leave a comment »

2009-12-26

Ch. Sheenui pateikti kaltinimai dėl žmonos sumušimo

JAV aktorius Charlie Sheenas, pagarsėjęs vaidmenimis kino komedijose “Karštos galvos“ (Hot shots!) ir “Pats baisiausias filmas“ (Scary Movie), didžiąją dalį pirmosios Kalėdų dienos praleido vieno Kolorado valstijos kalėjimo kameroje, kai buvo suimtas dėl įtariamo smurto prieš artimuosius.

44 metų aktorius buvo sulaikytas penktadienio rytą, kai pareigūnai buvo iškviesti į aktoriaus namus Kolorado slidinėjimo kurorte Aspene.

Prie Ch.Sheeno namų buvo atvažiavęs greitosios pagalbos automobilis, tačiau smurto auka nebuvo išvežta į ligoninę.

Aktorius buvo išvežtas į Pitkino apygardos areštinę. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl 2-ojo laipsnio užpuolimo ir grasinimų, kurie laikomi sunkiais nusikaltimais, taip pat dėl lengvesniu nusižengimu laikomos nusikalstamos žalos, sakė Aspeno policijos atstovė spaudai Stephanie Dasaro.

Pasak jos, Ch.Sheenas buvo paleistas vėlyvą popietę, po to, kai sumokėjo 8 500 dolerių užstatą, o teisėjas nustatė kitas jo paleidimo sąlygas. Šią bylą teismas nagrinės kitų metų vasario 8 dieną.

Policija neįvardijo asmens, prieš kurį smurtavo Ch.Sheenas, tačiau apie garsenybių gyvenimą rašantis tinklalapis “Radar Online“ pranešė, kad aktorius buvo sulaikytas, kai per barnį apstumdė savo 32 metų žmoną Brooke Mueller.

Ch.Sheenas ir B.Mueller susižadėjo 2007 metų liepą ir susituokė praeitų metų gegužę. Buvusi aktorė ir nekilnojamojo turto agentė, kuri yra Ch.Sheeno trečioji žmona, šių metų kovą pagimdė dvynius.

Šis aktorius keliskart buvo patekęs į teisėsaugos akiratį praeito amžiaus 10-ame dešimtmetyje: jam buvo pareikšti kaltinimai dėl narkotikų, buitinio smurto ir santykių su prostitutėmis. Šiuo metu Ch.Sheenas yra vienas iš daugiausiai uždirbančių televizijos komikų – jis vaidina itin populiariuose komiškuose serialuose “Pustrečio vyro“ (Two and a Half Men) ir “Spin City“.

1997 metais šis aktorius buvo teisiamas dėl savo mergino užpuolimo jo namuose Kalifornijoje. Ch.Sheenui taip pat buvo pareikšti kaltinimai dėl smurto prieš jo buvusią žmoną – aktorę Denise Richards, pagarsėjusia vaidmeniu viename filme apie Džeimsą Bondą.

B.Mueller praeitų metų kovą pagimdė dvynius Maxą (Maksą) ir Bobą. Ch.Sheenas taip pat turi dvi dukras iš ketverius metus trukusios santuokos su D.Richards, su kuria jis išsiskyrė 2006 metais, bei 23 metų dukrą iš ankstesnio ryšio.

Ch.Sheenas yra Holivudo aktoriaus Martino Sheeno. Pastarasis buvo populiaraus televizijos serialo “Baltieji rūmai: Valdžios troškulys“ (The West Wing) žvaigždė.

Kino aktorius ir režisierius Emilio Estevezas yra Ch.Sheeno vyresnysis brolis.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:52 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: