Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Brittany Murphy

leave a comment »

2009-12-22

Teorija: B.Murphy mirė perdozavusi vaistų

 

Šiandien buvo atskleista, kad Brittany Murphy miegamajame buvo rastas įspūdingas kiekis receptinių vaistų, praneša Dailymail.co.uk.

Los Andželo pareigūnai, tiriantys 32 metų aktorės mirties aplinkybes didelį kiekį įvairių receptinių vaistų rado Brittany miegamajame, stale prie jos lovos.

Vaistai buvo išrašyti „Miss Murphy“, tačiau stalčiuje mėtėsi ir tušti buteliukai su aktorės motinos Sharon Murphy ir vyro Simono Monjacko bei kol kas neidentifikuotų asmenų vardais.

Kaip rašoma tyrėjų ataskaitoje rastų vaistų pavadinimai yra šie“ „Topamax“ (priešinfarktiniai vaistai, taip pat padedantys nuo migrenos), „Methylprednisolone“ (priešuždegiminiai), „Fluoxetine“ (nuo depresijos), „Klonopin“ (nuo nerimo), „Carbamazepine“ (nuo diabeto simptomų), „Ativan“ (nuo nerimo), „Vicoprofen“ (nuo skausmo), „Propranolol“ (nuo hipertenzijos, taip pat priešinfarktiniai vaistai), „Biaxin“ (antibiotikas), „Hydrocodone“ (nuo skausmo) ir įvairūs vitaminai.

Garsenybių naujienų internetiniame puslapyje „TMZ“ rašoma, kad atlikus autopsiją, bylos tyrėjas sakė, jog alkoholio ar nelegalių medžiagų aktorės namuose rasta nebuvo. Taip pat pridūrė, kad naktį prieš mirtį, Brittany „vartojo šiek tiek makaronų, tailandietiško maisto, vandens ir arbatos su citrina“.

Taip pat pažymima, kad aktorė sirgo hipoglikemija (cukraus kiekio kraujyje sumažėjimas), dėl to šių metų birželio mėnesį ji buvo paguldyta į ligoninę.

Tyrėjo pranešime rašoma, kad Brittany vyras S. Monjackas bei jos motina bandė gelbėti vonioje sąmonę praradusią aktorę, kol atvyko greitoji pagalba. Aktorė į vonią nuėjo sekmadienio rytą 7:30. Po trisdešimties minučių jos mama Sharon atėjo patikrinti dukters. Atidariusi duris ji išvydo Brittany gulinčią ant žemės. Ji į nieką nereagavo. Sharon ėmė šaukti pagalbos. Brittany vyras išgirdęs šauksmą, tuo metu gulėjęs lovoje, atbėgo į vonią. Aktorės motina paskambino 911, o vyras bandė atgaivinti Brittany „paguldydamas ją po bėgančio vandens srove“. Toliau rašoma: „Mirusioji ir toliau į nieką nereagavo. Prieš atvykstant paramedikams iš skrandžio pasipylė jo turinys.“

S. Monjackas buvo apklaustas dėl žmonos mirties aplinkybių. Jis yra vienas iš dar kelių žmonių, kurie bus klausinėjami apie paskutines Brittany gyvenimo valandas.

Jis sakė tyrėjams, kad prieš 7 ar 10 dienų iki mirties Brittany skundėsi dusuliu bei pilvo skausmais, tačiau jis nesusirūpino, „nes ji nuolatos kentė stiprius menstruacinius skausmus“.

Vakar naktį S. Monjackas sakė, kad yra sugniuždytas dėl savo žmonos mirties. Jis davė pirmąjį interviu po Brittany mirties garsenybių televizijos šou ir internetiniam puslapiui „Access Hollywood“. Jis sakė, kad diena, kai atsitiko nelaimė, buvo „tiesiog paprasta diena“. „Sharon (jos motina) nuėjo į vonią, nes ji ten buvo ilgai. Jos mama pašaukė mane ir aš nubėgau, pažiūrėti, kas atsitiko. Tada mes paskambinom 911“, – jis sakė. „Vakar sugriuvo mano pasaulis“.

Aktorės vyras patvirtino faktą, kad pastarosiomis dienomis Brittany blogai jautėsi ir lankėsi pas gydytoją.

„Ji sirgo laringitu. Metų pabaigoje ji jautėsi pavargusi, po vaidmenų kine“. Jis paneigė gandus apie tai, kad aktorė galėjo jaustis nelaiminga. „Nežinau kaip kas nors galėtų taip galvoti. Ji rado meilę. Mes radome meilę. Brittany nemėgo būti kontroliuojama. Brittany buvo Brittany“.

S. Monjackas sakė, kad jį sujaudino žmonių palaikymas ir pridūrė, kad ypatingai didelį įspūdį jam paliko buvusio žmonos vaikino Ashtono Kutcherio užuojauta, išreikšta jo „Twitter“ puslapyje: „Šiandien mes praradome dalį šviesos. Mano didžiausia užuojauta Brittany šeimai, jos vyrui ir nuostabiajai motinai Sharon. Susitiksime anapus, vaikuti“.

S. Monjackas sakė: „Man patiko tai, ką parašė Ashtonas „Twitter“ puslapyje. Jo žodžiai mane paguodė. Nebūčiau geriau pasakęs“.

Toliau sklinda gandai, kad aktorės mirties priežastimi galėjo būti anoreksija. JAV kino žvaigždė prieš dvi savaites buvo nufotografuota Los Andžele vykusiame madų šou, kur atrodė stipriai sublogusi. Ji netgi prisipažino, kad jaudinasi dėl savo svorio. „FOXNews“ ji sakė: „Dabar esu šiek tiek liesesnė nei norėčiau būti“. Kai kurie vakaro svečiai teigė, kad atrodė, jog aktorė „sunkiai laikosi ant kojų“.

Vakar Los Andželo koroneris Edas Winteris, kuris taip pat tyrė Michaelio Jacksono mirtį, pareiškė, kad autopsija parodė, jog Brittany mirtis nėra sukelta vaistų. Tačiau vis dar trūksta toksikologinio ir neurologinio testų atsakymų, kurie bus gauti tik po šešių savaičių.

Vienas iš Brittany draugų sakė: „Mes bijojome, kad taip gali nutikti. Brittany gyveno balansuodama ant pavojingos ribos. Ji be jokių abejonių turėjo problemų su vaistais ir mes visi jos prašėme ieškotis pagalbos. Gaila, kad ji mūsų neišgirdo. Didžiausia jos problema buvo ta, kad ji jautėsi negraži. Ji nešiojo nepaprastai didelį kiekį makiažo, netikras blakstienas, nusidažė šviesius plaukus – ji norėjo būti graži“.

Aktorė Kathy Najimy, su kuria Brittany dirbo animacinių filmų serijose „King Of The Hill“ sakė, kad ji buvo „švelniausias ir talentingiausias angelas“, tačiau pridėjo, jog aktorė „susidėjo su netinkamais žmonėmis“.

Neseniai iš aktorės buvo atimtas vaidmuo filme „The Caller“, tai pat ji buvo pakeista „Disney“ animaciniame filme „Tinkerbell“.

Vienas šaltinis žurnalui „People“ sakė, kad prieš kelis metus neįvardinto filmavimo metu Brittany atrodė „išsiblaškiusi ir nemokėjo žodžių. Ji buvo kaltinama vartojanti narkotikus, tačiau Brittany sakė, kad tai netiesa.“ Nežinomas asmuo iš filmo „Kai artinasi blogis“ sakė, kad filmavimo metu „ji buvo nutolusi. Jis vis kažkur nuklysdavo mintimis“.

Kalbama, kad Brittany draugai yra susirūpinę jos vyru, už kurio aktorė ištekėjo 2007 metais, nes jis įsipainiojęs į nemažas skolas. Jis pats sakė: „Kaip ir visi žmonės, aš susiduriu su teismais. Tačiau iš tiesų gaila, kad sėkmė, pavydas ir šlovė yra priežastis kitiems pulti mano šeimą ir mane.“
Brittany Murphy ir kiti aktoriai mažo biudžeto trilerio “Across the Hall“ premjerojeAktorė Brittany Murphy ir jos vyras Simonas Monjackas Niujorko mados savaitėje 2008 metaisBrittany Murphy reklamavo savo naująjį filmą “Jaunikio draugai“ dalyvaudama “The Late Show with David Letterman“


Brittany Murphy ir jos vyras Simonas Monjackas privačiame Prada “Trembled Blossoms“ seanse


2009 metai buvo paskelbti įžymybių mirties metais


 


Laukdama automobilyje savo apsipirkinėjančio draugo Brittany Murphy purškėsi vaistus į nosį ir rūkė

Teorija: B.Murphy mirė perdozavusi vaistų

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:35 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: