Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Britney Spears

leave a comment »

 Pop princesė grįžta – pasirodė B. Spears singlas “Hold It Against Me“ 

2011-01-12

Po dvejų metų pertraukos su nauju singlu „Hold It Against Me“ į muzikos pasaulį sugrįžta garsioji pop dainininkė Britney Spears.

Vasario 20-ąją dieną oficialiai išleidžiama Maxo Martino ir Dr. Luke prodiusuota daina šiandien buvo pristatyta visame pasaulyje.

Su ja supažindinti viso pasaulio radijo stočių klausytojai ir interneto vartotojai.

„Hold It Against Me“ – tai pirmoji daina, paimta iš pavadinimo kol kas neturinčio naujojo Spears albumo.

Septintasis atlikėjos diskas seks po 2008 m. darbo „Circus“ ir pasirodys kovo 11-ąją dieną.

Kviečiame jau dabar perklausyti ir įvertinti naująją Britney Spears dainą „Hold It Against Me“.

B.Spears parduoda prabangią suknelę: pinigai skirti draugės sūnaus gydymui

2011-01-12

Britney Spears

Britney Spears, siekdama surinkti pinigų sergančio draugės sūnaus gydymui, parduoda aukcione suknelę, kurią vilkėjo savo kvepalų „Radiance“ reklamoje, informuoja femalefirst.co.uk. Pinigai už sidabro spalvos suknelę nuoga nugara bus skirti bičiulės sūnaus gydymui.

Berniukas gimė su smegenų defektu, nes paskutinėmis nėštumo dienomis jam trūko deguonies.

B. Spears padėjėja rašė dainininkės puslapyje socialiniame tinklalapyje „Facebook“: „Brit padovanojo savo suknelę iš „Radiance“ reklamos mūsų draugui Davidui. Jis įsteigė sūnaus, kuris turi smegenų defektą, fondą. Jis parduos suknelę aukcione, visos lėšos bus skirtos sūnaus gydymui.“

Už suknelę buvo pasiūlyta 4 000 dolerių.

B.Spears neatsikrato bėdų

2010-10-12

Įžeidimas: buvęs asmens sargybinis teigia pajutęs pasišlykštėjimą, kai B.Spears atkakliai bandė jį suvilioti demonstruodama savo nuogą kūną.

B.Spears neatsikrato bėdų

Po juodo gyvenimo periodo popmuzikos princese tituluota Britney Spears stengiasi susigrąžinti prarastą reputaciją. Bet praeities pėdsakai vėl traukia ją žemyn.

Vis dar neveiksni

28 metų popmuzikos žvaigždė ir dviejų vaikų motina B.Spears nėra savarankiška moteris. Dar 2008 m. vasarį teismas paskyrė jai globėją, suabejojęs, ar skandalinga žvaigždė sugeba kontroliuoti save ir atsakyti už savo poelgius.

Praėjusi ketvirtadienį susitikusi su Los Andželo teisėja Reva Goetz B.Spears nesugebėjo išsklaidyti šių abejonių. Globėjas – jos tėvas Jamie Spearsas – dar bent kurį laiką kontroliuos dukrą ir jos nuosavybę.

Griežtų priemonių prieš dainininkę teismas ėmėsi po B.Spears skyrybų su Kevinu Federline’u ir po jų sekusių girtavimų naktiniuose klubuose su neišskiriamomis draugėmis – elitinių vakarėlių nuolatine lankytoja Paris Hilton ir aktore Lindsay Lohan.

2007 m. kovą B.Spears baigė reabilitacijos kursus priklausomybės nuo alkoholio ir narkotikų gydymo klinikoje. Labai skausmingas jai buvo bylinėjimasis su vyru dėl teisės globoti sūnus Seaną Prestoną ir Jaydeną Jamesą. Per metus dainininkė du kartus buvo vežama į ligoninę psichologinei reabilitacijai.

Seni įpročiai nedingo

Sunkiausi laikai, atrodo, liko praeityje, ir B.Spears bando grįžti į normalų gyvenimą. Pernai po penkerių metų pertraukos ji surengė pasaulinį koncertų turą, o šiuo metu kuria naują albumą ir ruošiasi dalyvauti muzikiniame televizijos šou. Įtakingas žurnalas “Billboard“ įtraukė ją į daugiausia uždirbančių dainininkų penketuką.

Pastaruoju metu B.Spears atrado naują pomėgį – apsipirkinėti. Ją dažnai galima pamatyti Los Andželo prekybos centruose su vaikais arba vaikinu, jos buvusiu agentu Jasonu Trawicku.

Žvaigždes įkyriai sekantys paparacai pastebėjo, kad B.Spears pasidarė dar vieną, jau dešimtą tatuiruotę ir ne visada dėvi liemenėlę. Tai turėtų nepatikti jos tėvui, kuris labai stengiasi pataisyti pašlijusį dukters įvaizdį.

Auklė reikalauja atlyginimo

Atsikratyti praeities šleifo ir pradėti naują gyvenimą – sunkus darbas, ypač jeigu tavo vardas dažnai skamba teismuose.

Šio mėnesio pradžioje į Los Andželo teismą kreipėsi buvusi B.Spears vaikų auklė Ferial Zaltash ir pareikalavo grąžinti jai 35 tūkst. JAV dolerių (apie 86,5 tūkst. litų), kurių popmuzikos žvaigždė esą nesumokėjo jai už vieno mėnesio darbą.

B.Spears pasamdė F.Zaltash 2007 m. rugsėjį prižiūrėtų dviejų savo vaikų. Ieškinyje teigiama, kad auklė išdirbo mėnesį, bet žadėto atlygio negavo.

F.Zaltash taip pat reikalauja 20 tūkst. dolerių (50 tūkst. litų) netesybų.

Nesugebėjo suvilioti

Rugsėjo pradžioje B.Spears sulaukė dar vieno teismo ieškinio. Buvęs dainininkės asmens sargybinis, 29 metų Fernando Floresas apkaltino ją seksualiniu priekabiavimu.

Vyras teigia, kad jau pirmą darbo dieną buvo įspėtas apie audringą dainininkės elgesį, ir netrukus pats tuo įsitikino, kai vieną vakarą B.Spears pakvietė jį į savo miegamąjį.

“Kai įėjau, ji buvo visiškai nuoga“, – Didžiosios Britanijos laikraščiui “The Sun“ sakė F.Floresas. Anot vyro, dainininkė ne kartą bandė jį sugundyti vaikštinėdama nuoga ir liesdama savo kūną.

“Kartą jį palinko prie manęs, ir pamačiau jos nuogą dešinę krūtį. Ji žiūrėjo man tiesiai į akis, tarsi kažko laukdama“, – apie vieną tokių incidentų pasakojo F.Floresas.

Ieškinyje rašoma, kad kartą B.Spears vaikščiojo po namus apsirengusi baltą nėriniuotą permatomą suknelę ir praeidama pro F.Floresą numetė ant grindų cigaretę. Pasilenkusi jos pakelti, moteris parodė asmens sargybiniui intymiausią savo kūno dalį.

“Tai sukėlė F.Floresui šoką ir pasišlykštėjimą“, – rašoma ieškinyje.

Vyras bandė skųstis jį įdarbinusios bendrovės vadovams, bet jie tik pasijuokė.

Blogai elgiasi su vaikais?

F.Floresas dirbo B.Spears asmens sargybiniu nuo šių metų vasario iki liepos. Vyras teigia, kad per šį pusmetį išgyveno tikrą pragarą. Jam teko tapti dainininkės ir jos vaikino barnių liudininku. Pasak F.Floreso, šiuos konfliktus matydavo ir B.Spears mažamečiai vaikai.

Be to, F.Floresas ieškinyje teigia savo akimis matęs, kaip dainininkė diržu plakė savo atžalas ir vertė juos valgyti krabų mėsą, nors abu vaikai yra alergiški jūros gėrybėms.

Kai vaikai pradėjo vemti, dainininkė esą niekam neleido kištis ir keikdamasi šaukė: “Žiūrėkite savo reikalų!“

Kaltinimai blogu elgesiu su vaikais turėtų kelti didelį nerimą B.Spears buvusiam vyrui K.Federline’ui, kuris ilgai ir nesėkmingai kovojo dėl teisės juos globoti. Bet F.Floreso kaltinimus jis laiko absurdiškais ir pagrįstais vien finansinės naudos siekimu.

Tą patį tvirtina ir pati B.Spears bei jos tėvas.

B. Spears mylimasis atmetė jos pasiūlymą tuoktis?
2009-11-24

Šaltinių teigimu, pop princesės Britney Spears vadybininkas-mylimasis Jasonas Trawickas atsakė “ne” į jos pasiūlymą tuoktis.

Britney Spears, kuri šiuo metu Sidnėjuje rengia koncertus, savo širdį ir ranką J. Trawickui, su kuriuo susitikinėja beveik trejus metus, pasiūlė lapkričio 20-ąją ir buvo labai sutrikusi, kai jis atsisakė ją vesti.

„Ji tiesiog įsimylėjusi pačią santuoką“, – News.com.au sakė šaltinis.
„Nors ji buvo ištekėjusi tik du kartus, savo ranką ji jau siūlė daug daugiau vyrų“, – pridūrė šaltinis.

J. Trawickas, kuris į Australiją iš Los Andželo drauge su B. Spears sūnumis atskrido prieš dvi savaites, yra labai brangus žmogus Britney, nes būtent jis padėjo jai išlipti iš duobės ir vėl tapti populiaria atlikėja.

Britney susižadėjo su milijonieriumi Johnu Sundahlu?

2009-04-15

Šaltiniai tvirtina, jog Britney Spears sutiko tekėti už buvusios simpatijos, milijonieriaus Johno Sundahlo, rašo popcrunch.com. Britney susipažino su nekilnojamo turto magnatu 2007 metais, gydydamasi Malibu esančiame reabilitacijos centre.
„Britney ir Johnas kadaise susitikinėjo, bet po jos koncerto Niudžersyje jie vėl susiburkavo. Dabar jie susižadėję. Prieš savaitę jis atsiklaupė „Subway“ sumuštinių parduotuvėje Santa Monikoje ir pasipiršo su 4,5 mln. dolerių kainuojančiu žiedu“, — aiškino milijonieriaus asmeninis pilotas.
Jie ketina susituokti Sundahlo tetos fermoje, Vokietijoje. „Jis aplink ūkį net pastatė 350 tūkst. dolerių kainuojančią tvorą“, — pridūrė šaltinis „The New York Daily News“ dienraščiui.
Ponas Sundahlas gandų neneigė. „Nenoriu apie tai kalbėti. Britney nenori nieko skelbti, kol jos koncertinis turas dar nepasibaigęs. Ji nori, kad dėmesys būtų nukreiptas į jos koncertinį turą, o ne į kažkokias sužadėtuves“, — teigė jis.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:05 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: