Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Benas Affleckas

leave a comment »

2009-12-21

B. Afflecko šeimą persekioja maniakas

Jungtinėse Valstijose areštuotas vyriškis, persekiojęs Jennifer Garner ir Beno Afflecko dukrą. 

Istorija su Stevenu Burky parsidėjo jau seniai. Šis vyras J. Garner persekiojo dar nuo 2002-ųjų. Pastovus jo buvimas gyvenime privertė Jenn kreiptis į policiją. Pernai lapkritį teismas uždraudė S. Burky’ui artintis prie J. Garner, jos vyro B. Afflecko ir jųdviejų vaikų. Tačiau ir tai nepadėjo, praneša dni.ru.

Jis paskui J. Garner važinėjo po visą šalį, tykojo prie jos motinos namų ir siuntė baisius laiškus. Juose kalbėdavo apie Dievo ženklą, esą jis privaląs J. Garner nubausti ar net nužudyti. Kadangi teismo draudimai nepadėjo jo sustabdyti, jis buvo sulaikytas prie vyresniosios B. Afflecko J. Garner dukros Violetos darželio.

Dabar S. Burky‘as sėdi už grotų ir laukia teismo. Jam nustatytas užstatas – 150 tūkst. dolerių, praneša BBC.

Abiejų vaikų auklėjimu aktoriai rūpinasi patys. Skirtingai nei kitos Holivudo žvaigždės, Benas ir Jennifer nesisamdo darbuotojos, kad ši prižiūrėtų jų vaikus ir namus. Žvaigždžių šeimoje yra tik viena auklė, tačiau ir ji dirba ne visą dieną.

„Benas puikus tėtis, rūpestingas ir mylintis, jis man labai padeda, – prisipažino aktorė. Tačiau iš kur dirbanti mama gali turėti laisvo laiko? Aš ilgiuosi tų laikų, kai galėjau ramiai pasėdėti viena ir paskaityti laikraščius“.

Primename, kad Benas ir Jennifer susituokė 2005-ųjų birželio 29 dieną. Jų vestuvės įvyko vienoje Karibų jūros saloje be didelio triukšmo ir minių žurnalistų. Į iškilmes buvo pakviesti tik poros giminaičiai ir artimi draugai. 35-erių Benas ir 36-erių Jennifer turi trejų metų dukrytę Violetą. Mergaitė laikoma viena gražiausių Holivude. J. Garner prisipažįsta, kad Violeta tėvelio dukrytė. O sausio 5 dieną pora susilaukė ir antrosios dukters.


Jennifer Garner


Jennifer Garner su dukra Violeta


Jennifer Garner ir Benas Affleckas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:53 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: