Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Angelina Jolie

leave a comment »

2009-12-23

A. Jolie mano, kad ištikimybė partnerystėje nėra būtina

Angelina Jolie pakurstė abejones dėl jos santykių su Bradu Pittu ateities, pareiškusi, kad partnerių ištikimybė nėra “absoliučiai būtina“ dviejų žmonių santykiuose.

Aktorių pora drauge yra jau penkerius metus ir augina šešis vaikus: tris įvaikintus – aštuonerių metų Maddoxą iš Kambodžos, šešerių Paxą iš Vietnamo ir ketverių Zaharą iš Etiopijos, bei tris biologinius savo vaikus – trejų metų dukterį Shiloh ir pusantrų metų dvynius Vivienne ir Knoxą.

Tačiau “Oskaro“ laureatė tvirtina, kad nepaisant abipusių poros įsipareigojimų ji su B.Pittu nesitiki, kad iki gyvenimo pabaigos bus “sukaustyti viena grandine“.

Kaip rašo britų bulvarinis laikraštis “Daily Mirror“, A.Jolie sakė: “Nei Bradas, nei aš niekuomet netvirtinome, kad gyvenimas kartu reiškia susikaustymą viena grandine. Mes stengiamės niekuomet nevaržyti vienas kito“.

“Abejoju, ar ištikimybė yra absoliučiai privaloma partnerystėje. Blogiau, kai partneris paliekamas ir vėliau apie jį kalbami negražūs dalykai“, – sakė aktorė.

A.Jolie pripažįsta, kad jos santykius su B.Pittu neretai temdo aršūs kivirčai.

“Namuose lekia žiežirbos, jei mielasis Bradas nemato, kad jis yra neteisus ir įžūliai reaguoja. Tuomet galiu taip įsiusti, kad net suplėšau jo marškinius“, – sakė ji.


Bradas Pittas ir Angelina Jolie


Angelina Jolie rimtai serga?

2009-04-16

Angelina Jolie (33) pastaruoju metu jaučiasi itin prastai. Liudininkų teigimu, aktorė filmavimo aikštelėse nuolat alpsta, skundžiasi sunkiu kvėpavimu ir galvos svaigimu.
 
Šaltinis sakė: “Kažkas negerai jos sveikatai, jei ji nesugeba atlaikyti poros filmavimo scenų“.
 
Pranešama, kad Jolie savo marina dėl nereguliarios mitybos – pusryčių nevalgo, ką nors užkremta per pietus, o vakarienę taip pat valgo retai. Gydytojai ją jau yra įspėję per mažo svorio.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 1:59 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: