Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Amy Winehouse

leave a comment »

2009-12-24

A. Winehouse kaltinama viešosios tvarkos pažeidimu

Skandalinga britų soulo dainininkei Amy Winehouse trečiadienį buvo apkaltinta dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir žmogaus užpuolimo be sunkinančių aplinkybių.

Temzės slėnio policija kaltinimą 26-erių metų A.Winehouse pateikė dėl incidento, įvykusio gruodžio 19 dieną Anglijos pietryčiuose esančio Milton Keinso miesto teatre.

Smulkaus kūno sudėjimo singlo “Rehab“ atlikėja, kaip pasakoja liudininkai, šeštadienio vakarą beveik sužlugdė kalėdinę pantomimą “Pelenė“ (Cinderella), nuolat laidydama replikas iš žiūrovų vietos, o po to skėlė antausį teatro vadovui, kuris mėgino ją nuraminti.

Pasak mačiusiųjų, neblaivi A.Winehouse šokiravo vaikus, taip pat jų tėvus, scenoje vykstant veiksmui darydama pastabas “atsargiai, jis iš užpakalio“ arba “žavusis prince, vesk mane“.

Be to, atsisakiusi nusiraminti dainininkė pavadino Pelenės seseris “kalėmis“.

Pasak Temzės slėnio policijos, A.Winehouse, lydima savo juristo, pati atėjo į nuovadą. Dabar dainininkė privalo 2010 metų sausio 20 dieną atvykti į magistrato teismą, kur bus nagrinėjama jos byla.

2008 metais penkis “Grammy“ laimėjusi dainininkė nuolat įsivelia į skandalus. A.Winehouse kelis kartus jau buvo sulaikyta, taip pat pagal įtarimą papirkimu siekiant sužlugdyti jos buvusio vyro teismo procesą, už narkotikų laikymą ir išpuolius prieš vyrus.

Šių metų liepą Londono teismas A.Winehouse išskyrė su vyru Blakeu Fielderiu-Civilu.

Šis sprendimas buvo priimtas po dvejų audringų santuokos metų, per kuriuos abu buvo smarkiai įklimpę į narkotikus, o B.Fielderis- Civilas dar ir kalėjo už vieno baro šeimininko užpuolimą 2007 metais. Santuoka buvo nutraukta dainininkei teismo dokumentuose prisipažinus dėl neištikimybės.

Pastaruoju metu pasklido gandai apie poros susitaikymą, o A.Winehouse gruodį buvo pastebėta besilankanti buvusio vyro bute Šefilde, kur šis gydosi priklausomybę nuo narkotikų.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:30 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: