Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Nebūk Besmegenis Akcija LRS TOP-10

leave a comment »

2007 12 31 /14:45
Senio besmegenio transformacijos (3)
Senio besmegenio transformacijos

Iškritus pirmajam rimtam sniegui, ši puri šalta medžiaga vaikų rankomis linkusi ridentis ir lipdytis į žmogaus pavidalą turinčias figūras – besmegenius. O ką daryti, jei sniego net mūsų krašte darosi taip reta, o lipdyti vis viena traukia?  


Akcija “Nebūk Besmegenis“ Naujas: 2007-2008 sezonas Politinis turizmas * Do not be Snow Men. International

LRS TOP-10 *** LRV TOP-10 *** Vilnius TOP-10 *** Kaunas TOP-10

 

Užgavėnių karnavalui:


 

I vieta

Leo.LT. Rezervuota.  Aktyviausiems seimūnams, kurie palaikys “trigalvį“.

Vyriausybės pateiktuose dokumentuose nėra numatyta būtina nacionalinio investuotojo parlamentinės kontrolės galimybė. Nepakankamai aiškus ir nacionalinio investuotojo valdymo mechanizmas. Pagrįstų abejonių kelia nuosavybės teise valstybei bei privatiems asmenims priklausančių nacionalinio investuotojo akcijų proporcijų nustatymas. Šiuo klausimu pasigendama ir Valstybės kontrolės išvadų. Sutartys dėl nacionalinio investuotojo turi būti Vyriausybės atsiimtos iš Seimo ir tobulinamos, įtraukiant į jas teisiškai pagrįstas privataus partnerio garantijas ir įsipareigojimus.

 


 

II vieta. Metų pora: 2K.

Savo kalboje A.Kubilius suformulavo keturias tezes apie požiūrį į G.Kirkilo Vyriausybę. Pirmoji – ši Vyriausybė su korupcija nekovoja ir nekovos. Antroji – konservatoriai šios Vyriausybės nevers. Trečioji – “prognozuoju, kad Vyriausybė gyvuos iki rudenį vyksiančių Seimo rinkimų“. Ketvirtoji – iš šios Vyriausybės nieko gera tikėtis neverta.

Blogio ašis: 2K  ***** Keturios A.Kubiliaus tezės ***** Kam lapei (Kirkilui) viščiukų skaičiavimo komisija?  ***** Metų vagystė: kaip Kirkilas pavogė iš Kubiliaus politinę iniciatyvą ***** Politinis priešybių duetas ***** Konservatorių linksmybėse – ir premjeras ***** A. Brazauskas: „Bendradarbiavimas su konservatoriais pasiteisino“ *****


 

III vieta. Metų draudimas.

Vėsaitė ragina nesilaikyti alkoholio reklamos draudimo

Seimo priimtas Alkoholio reklamos per TV ir radiją draudimas nuo sausio 1-osios virsta absurdo spektakliu. Vienas iš pataisos iniciatorių Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Antanas Matulas Alkoholio kontrolės įstatymą skaito kitaip nei teisininkai ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) specialistai.

Tuo metu Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkė socialdemokratė Birutė Vėsaitė paragino vartotojų teisių gynėjus sausį užsimerkti prieš galimus įstatymų pažeidimus.

„Esame keblioje situacijoje. Seimas į neeilinę sesiją renkasi tik sausio 11 d., o įstatymo nuostata dėl reklamos draudimo įsigalioja nuo sausio 1 d., – penktadienį per spaudos konferenciją kalbėjo B. Vėsaitė. – Neordinari situacija. Kreipiuosi į poną Petrauską (VVTAT vadovą Feliksą Petrauską ) atlaidžiau žiūrėti į susidariusią situaciją. Jeigu ir būtų taikomos sankcijos, tegu jos būna taikomos minimalios.“

Ir A. Matulas, ir B. Vėsaitė žadėjo per neeilinę Seimo sesiją skubiai pataisyti prieš pusmetį priimtą Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatą, kad svaigalų reklama per radiją ir TV draudžia nuo 6 iki 23 valandos.

Protestas. Prieš krepšinio draudimą  B.Vėsaitė: ar jūs mėgstate alų?


 

IV vieta. Metų išradimas:

Lietuvis pristatomas Nobelio premijai

Toks vienas parlamentaras, kurio pavardės niekas neprisimena dėl to, kad nieko per 3 metus Seime nenuveikė, nusprendė išgarsėti. Pagarsiname jį. Tai Rytas Kupčinskas, – praneša dienraštis “Vakaro žinios“. Ponui Kupčinskui fantastinė idėja šovė į galvą (ir net pataikė). Politikas siūlo leisti Lietuvos gyventojams pasirinkti tautybę laisva valia, o ne pagal tėvų ar vieno iš jų tautinę kilmę. Na, tarkime, tėvas – lietuvis, mama – lenkė, o jūs galite tapti gruzinu. Štai koks išradimas!


V vieta. Dėl postų – nosimi į purvą

KAKTOMUŠA. A.Valionio flirtas su V.Uspaskichu erzina pilietininkus. Vakarietiško politiko įvaizdį susikūręs Antanas Valionis šią savaitę parodė, kad siekiant valdžios galima paminti ir savo principus. Pilietininkai iškart reagavo į tokį naujųjų koalicijos partnerių žaidimą dviem frontais. Juos nustebino, kad Naujoji sąjunga vienu metu derasi dėl prisijungimo prie valdančiųjų, tačiau ir flirtuoja su opoziciniais „darbiečiais“.


VI vieta. Seimo narė I.Šiaulienė mokytojus veja į užsienį

Paramos pas Seimo narę Ireną Šiaulienę atėjusios prašyti Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Klaipėdos susivienijimo vadovės sulaukė pasiūlymo važiuoti į užsienį.

Anot LŠDPS Klaipėdos susivienijimo pirmininkės Laimos Juknienės, atėjusi į susitikimą pas parlamentarę ji pasakojo apie sunkų mokytojų darbą ir gaunamus varganus atlyginimus: “Norėdamas daugiau uždirbti dažnas mokytojas dirba dvigubai. Nenuostabu, kad nebeatlaikę tokio krūvio pedagogai ėmė sirgti. Maniau, kad didesnio atlyginimo reikalauti yra logiška. Tačiau I.Šiaulienė mums atsakė, esą jei toks darbas nepatinka, galime važiuoti dirbti į užsienį.“


VII vieta. Į politinės kovos lauką mesti ir prezervatyvai

Valdantieji socialdemokratai apšaukti prezervatyvų ir kitokių kontraceptinių priemonių verslo globėjais. Tokius dar negirdėtus įtarimus kairiesiems ketvirtadienį sviedė dvi Seimo opozicinės Darbo partijos frakcijos narės Ramunė Visockytė ir Dangutė Mikutienė. Seksą be apsaugos priemonių propaguojančios parlamentarės piktinosi, kad ir šis komitetas, ir kitos institucijos neleido ministerijai į leidinio rengimą įtraukti asmenų, susijusių su kontraceptinių priemonių gamyba ir platinimu.


VIII vieta. Politikų agitacija – jau be ribų

Seimo narys įsibrovė net į pažymių knygelę

Bandydami įsiteikti rinkėjams politikai stebina ne tik išradingumu, bet ir įžūlumu.Seimo Naujosios sąjungos frakcijos narys Gediminas Jakavonis atliko dar neregėtą triuką – kai kurių Varėnos rajono mokyklų mokinių pažymių knygeles pavertė savo agitacinėmis brošiūromis. Ant 5-12 klasių moksleiviams skirtų knygelių viršelių puikuojasi G.Jakavonio, Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos bei Seimo nario, pasirašyti šūkiai – „Už jus ir su Jumis“.


Kelionių egzotika:


IX vieta. Originali ataskaita:

 

Kelionės į Bankoką ataskaita:  {tik 2 sakiniai}  buvo rašoma 4 mėnesius. Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė ataskaitą pateikė Seimo Tarptautinių ryšių skyriui 2007 03 09.


X vieta. Dėl komandiruotės galėjo kilti tarptautinis triukšmas?

E.Vareikiui Afrika iškeista į Europą

Parlamentarams atėjo sunkūs laikai. Seimo valdyba vis dažniau atsisako tautos išrinktiesiems už mokesčių mokėtojų pinigus parodyti platųjį pasaulį. Pavyzdžiui, Egidijui Vareikiui vietoj egzotiškos kelionės į Keniją “išrašyta“ nuobodi išvyka į Prancūziją. Anksčiau lengva ranka dalijusi komandiruotes į teniso turnyrus ar konferencijas apie kosmosą, dabar Seimo valdyba neatpažįstamai pasikeitė.

Konservatorius išsireikalavo kelionės į Afriką

Dukart atmetusi Tėvynės sąjungos frakcijos nario Egidijaus Vareikio prašymą išleisti jį į tarnybinę kelionę į Keniją penktadienį Seimo valdyba nuomonę pakeitė. Konservatoriui leista vykti į Nairobį. Valdybos posėdyje dalyvavo pats E. Vareikis. Socialdemokratui Česlovui Juršėnui ir liberalcentristui Algiui Čaplikui teigiant, kad Afrika nėra Lietuvos užsienio politikos prioritetas konservatorius teigė, kad dėl jo neatvykimo į konferenciją ekonominio ir žemės ūkio rytinėje Afrikoje ir Didžiųjų ežerų regione klausimais gali kilti triukšmas.


 


Nepateko į TOP- 10. Šioms nominacijoms pritrūko skaitytojų balsų:

Seimo etikos sargai tirs K. Glavecko kelionę į Taitį *** Kai kurie darbiečiai sunkiai galėjo paeiti tiesiai *** Labdaringa R. Karbauskio veikla kelia įtarimų *** Seimo narės Marijos Aušrinės Pavilionienės komandiruotė į Peru ir Braziliją *** Seimo narės B.Vėsaitės komandiruotė į Bankoką (Tailando Karalystė) *** Seimo nario G.Jakavonio komandiruotė į Meksiką *** Seimo narių komandiruotė į Šri Lanką *** Seimo nario E.Vareikio komandiruotė į PAR *** Seimo nario E.Vareikio komandiruotė į Keniją *** Seimo narės Aldonos Balsienės kelionė į Japoniją *** Seimo nario Petro Auštrevičiaus komandiruotė į Pekiną (Kinija) *** Seimo narės Laimos Mogenienės komandiruotė į Pekiną (Kinija) 

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:43 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: