Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Įvairenybės

leave a comment »


2007 12 20 /17:41/
Indėnai JAV kuria nepriklausomą valstybę (3)
Indėnai JAV kuria nepriklausomą valstybę

Dakotos indėnai traukiasi iš su JAV valdžia pasirašytų sutarčių ir kuria savą valstybę, praneša FOXnews. „Nebeesame JAV piliečiai ir visi tie, kurie gyvena mūsų šalį žyminčioje teritorijoje, yra laisvi prisijungti prie mūsų“, – sako indėnų teisių aktyvistas Russellas Meansas. 

2007 12 20 /16:35/
Rasta trūkstama evoliucijos grandis 
Rasta trūkstama evoliucijos grandis

Mokslininkai skelbia aptikę trūkstamą evoliucijos grandį – prieš 48 mln. metų gyvenusį gyvūną, iš kurio išsivystė banginis. Ir jis visai ne vandens gyvis, o lapės dydžio keturkojis, praneša BBC. 

2007 12 20 /15:44/
Elžbieta II – seniausia Britanijos monarchė 
Elžbieta II – seniausia Britanijos monarchė

81 metų britų karalienė Elžbieta II yra seniausia monarchė karalystės istorijoje. Ji „aplenkė“ ligšiolinę rekordininkę karalienę Viktoriją, paskelbė karališkieji rūmai. 

2007 12 20 /09:42/
Nauji faktai apie Tunguskos katastrofą verčia sunerimti (1)
Nauji faktai apie Tunguskos katastrofą verčia sunerimti

Prieš beveik šimtą metų apie 2 tūkst. kvadratinių kilometrų Sibiro miškų sunaikinusią Tunguskos katastrofą galėjo sukelti kur kas mažesnis asteroidas, nei anksčiau manė mokslininkai. „Tai, kad palyginti toks mažas asteroidas gali padaryti šitiek žalos, turėtų mus paskatinti kur kas rimčiau sekti mažų dangaus kūnų judėjimą“, – sako JAV fizikas Markas Bosloughas. 

 


2007 12 18 /16:04/
Juodosios skylės „žaibas“ smogė artimai galaktikai (1)
Juodosios skylės „žaibas“ smogė artimai galaktikai

Astronomai pirmą kartą savo akimis išvydo kosminę dramą, kai vadinamosios juodosios skylės sukurtas spindulys kliudė kaimyninę galaktiką.  

 

2007 12 17 /11:31/
„Forbes“: kiek uždirba valstybių vadovai 
„Forbes“: kiek uždirba valstybių vadovai

Konsultacijų įmonė „Hay Group“ įlindo į galingiausių pasaulio žmonių pinigines ir paskaičiavo, kiek uždirba pasaulio valstybių vadovai. 

2007 12 17 /11:06/
S. Husseino jachta parduodama už 17 mln. svarų 
S. Husseino jachta parduodama už 17 mln. svarų

Prieš metus pakartam Irako diktatoriui Saddamui Husseinui specialiai pastatyta jachta „Qadissiyat Saddam“ parduodama už 17 mln. svarų, arba 34,5 mln. JAV dolerių, rašo Didžiosios Britanijos laikraštis „The Telegraph“. 

 


Vokietijoje įrengtas daugiaaukštis paplūdimys
Duisbergo mieste, esančiame vakarinėje Vokietijos dalyje, daugiaaukštėje automobilių statymo aikštelėje buvo įrengtas netikras paplūdimys, praneša Ananova.com.
 
Apie 7 mln. litų kainavo kosmetinis aikštelės remontas, kurio metu prigabenta palmių, tikro smėlio, o ant sienų nupaišyti pajūrio vaizdai.
 

Be to, įvairiose vietose buvo sustatyti didžiuliai garsiakalbiai, iš kurių girdisi žuvėdrų klegesys ir jūros bangavimas.
 
Pastato dalis kol kas tebėra naudojama kaip automobilių aikštelė, tačiau ji dabar atvira ir žmonėms be automobilių, jeigu tik šie užsinori pajūrio atmosferos.

 

 
Girta rusė įkrito į betono maišyklę
Alkoholio padauginusi rusė turėjo būti ištraukta iš naujai padengto kelio po to, kai įkritusi į betono maišyklę ji buvo išpilta ant džiūvančio asfalto sluoksnio, praneša Ananova.com.
 
Kemerovo mieste gyvenanti 43 metų amžiaus Jelena Pavlovna su draugais ėjo namo po pietų. Ji pastebėjo, kad jai kelią užstoja kelio dangą atnaujinančių darbininkų pietų pertraukos metu paliktos mašinos, ir pamėgino jas perlipti.
 

Tačiau ji paslydo ir įkrito į betono maišyklę, kuri buvo palikta įjungta, ir po keleto minučių maišymo ji kartu su skystu betonu buvo išpilta ant kelio.
 
Mėgindama išsikapanoti iš asfalto mišinio ji dar giliau į jį įklimpo. Galiausiai matėsi tik kyšanti jos galva. Moteriškę ištraukė gelbėtojai, kuriuos iškvietė po pertraukos dirbti sugrįžę darbininkai.
 
Gelbėjimo tarnybos atstovas sakė: „Nepaisant to fakto, kad atvirame ore kyšojo tik jos burnos dalis, ji neužsičiaupė ir nuolat aiškino mums, ką turėtume daryti. Tai tikrai nervino.“
 
 
Vibruojantis prezervatyvas Indijoje sukėlė karštas diskusijas
Indijoje kilo netikėtai didelė diskusijų banga dėl to, kaip turėtų būti traktuojamas vibruojantis prezervatyvas – kontraceptiku ar sekso žaisliuku, praneša Ananova.com.
 
„Crezendo“ vadinama trijų prezervatyvų pakuotė taip pat turi į žiedą panašų vibruojantį prietaisą su baterijomis.
 

Naujovės kritikai tvirtina, kad tai vibratorius ir turėtų būti uždraustas pagal indų įstatymus, kurie draudžia sekso žaisliukus ir pornografiją.
 
Itin daug konservatyvių indų supyko dėl to, kad viena valstybinė kompanija dalyvauja naujojo produkto rinkodaroje.
 
Gamintojas „Hindustan Latex“ teigia, kad „Crezendo“, kurio pakuotė kainuoja apie 7,5 lito, „sukurdamas stiprius virpesius suteikia maksimalų malonumą“.
 
Madja Pradešo valstijos kelių ir energijos ministras Kailashas Vijayvargiya tvirtina, kad tai yra sekso žaisliukas.
 
„Sekso žaislai yra uždrausti Indijoje, o vibruojantis prietaisas yra ne kas kita kaip sekso žaisliukas, pardavinėjamas kaip prezervatyvas, – sakė jis. – Vyriausybės turi skatinti šeimos planavimą ir populiacijos kontrolės priemones, o ne padėti pardavinėti produktus seksualiniam malonumui.“
 
Tačiau „Hindustan Latex“ teigia, kad naujas prezervatyvas buvo pristatytas tam, kad padėtų kovoje prieš besiplečiančią AIDS.

 

 
Testas: Tarkime, vyksta rinkimai į prezidento postą. Kurį iš kandidatų jūs pasirinktumėte?


Kandidatas nr. 1:
Turimi pakankamai patikimi įrodymai dėl ryšių su nusikaltėliais, pusiau legaliais finansuotojais. Invalidas, negali vaikščioti. Turėjo dvi meilužes. Užkietėjęs rūkorius, sunaudojantis kelis pakelius stiprių cigarečių per dieną. Išgeria vidutiniškai pusantro litro martinio per dieną.

Kandidatas nr. 2:
Du kartus buvo atleistas iš tarnybos už neatsakingumą. Turi įprotį miegoti iki vidurdienio ar dar ilgiau. Rūko cigarus. Besimokydamas, naudojo narkotikus – marichuaną, kokainą. Kiekvieną vakarą išgeria butelį konjako.

Kandidatas nr. 3:
Turi karinių apdovanojimų už narsą ir didvyrišką elgesį mūšio lauke. Vegetaras. Nerūko. Vienintelis alkoholinis gėrimas – alus, bet ir tas retai. Neturi visiškai jokių, net netiesioginių ryšių su mafija, buvusiais ar esamais nusikaltėliais, pinigų plovimu ar pan.. Buityje labai kuklus.

Visi trys kandidatai – tai realios istorinės asmenybės, gyvenusios vienu metu. Kurį kandidatą jūs pasirinktumėte?

 
Atsakymas:
Kandidatas nr. 1 – Franklinas Roosveltas, JAV prezidentas.
Kandidatas nr. 2 – Winstonas Churchillis, Anglijos ministras pirmininkas.
Kandidatas nr. 3 – Adolfas Hitleris, Vokietijos fiureris.

 

 

 

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:36 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: