Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Į politinės kovos lauką mesti ir prezervatyvai

leave a comment »

Į politinės kovos lauką mesti ir prezervatyvai 2008 m. sausio 25 d.

Visas tekstas

Valdantieji socialdemokratai apšaukti prezervatyvų ir kitokių kontracepcinių priemonių verslo globėjais.

Tokius dar negirdėtus įtarimus kairiesiems ketvirtadienį sviedė dvi Seimo opozicinės Darbo partijos frakcijos narės Ramunė Visockytė ir Dangutė Mikutienė.

Abi šios politikės bado pirštais į neseniai pasirodžiusį signalinį švietėjiško leidinio „Vaikų ir jaunimo rengimo šeimai programų rengimas“ egzempliorių.

Vakar R.Visockytė ir D.Mikutienė oficialiai pareiškė, kad leidinį išleidusi Švietimo ir mokslo ministerija nusišluostė kojas į Seimą ir parlamento Švietimo, mokslo ir kultūros komitetą.

Seksą be apsaugos priemonių propaguojančios parlamentarės piktinosi, kad ir šis komitetas, ir kitos institucijos neleido ministerijai į leidinio rengimą įtraukti asmenų, susijusių su kontracepcinių priemonių gamyba ir platinimu.

Darbo partijos atstovės tvirtina, kad ministerija, nepaisydama draudimų ir prieštaravimų, į leidinį įtraukė Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos (ŠPSSA) atstovo straipsnį. Ši organizacija yra Tarptautinės planuotos tėvystės federacijos narė.

Pastaroji, parlamentarių žiniomis, yra vienos įmonės, prekiaujančios prezervatyvais „Cool“, akcininkė.

Švietimo ir mokslo ministrė socialdemokratė Roma Žakaitienė negailestingai pliekiama ir už tai, kad šiame straipsnyje teigiama, jog tarp Seimo narių „plinta prezervatyvai“.

„Kaip ginsime savo ir Seimo reputaciją nuo tokių ciniškų pareiškimų?“ – giliai įžeista to, kad prieš savo valią buvo priskirta prie saugaus sekso šalininkų, retoriškai klausia D.Mikutienė.

Darbo partijos narės kaltinimus socialdemokratams prezervatyvų verslo globa grindžia ir tuo, kad kairiųjų atstovė parlamentarė Birutė Vėsaitė šiuo metu yra ŠPSSA prezidentė.

„Kas jau kas, o socialdemokratai apie prezervatyvų pardavimo ir naudojimo reikalus turėtų būti gerai informuoti“, – pamėgino įgelti kairiesiems R.Visockytė ir D.Mikutienė. LR

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:46 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: