Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Dėl postų – nosimi į purvą

leave a comment »

Dėl postų – nosimi į purvą

KAKTOMUŠA. A.Valionio flirtas su V.Uspaskichu erzina pilietininkus

2008 m. sausio 25 d.

Visas tekstas

Vakarietiško politiko įvaizdį susikūręs Antanas Valionis šią savaitę parodė, kad siekiant valdžios galima paminti ir savo principus.

Pilietininkai iškart reagavo į tokį naujųjų koalicijos partnerių žaidimą dviem frontais.

Juos nustebino, kad Naujoji sąjunga vienu metu derasi dėl prisijungimo prie valdančiųjų, tačiau ir flirtuoja su opoziciniais „darbiečiais“.

Derėtis – pas bėglį

„Dvejopos pozicijos ir dvejopi standartai, kuriuos politikoje taiko socialliberalai, mums nepatinka“, – vakar piktinosi Seimo pirmininkas ir Pilietinės demokratijos partijos lyderis Viktoras Muntianas.

Tokią pilietininkų lyderio reakciją sukėlė abejotina įtakingo Naujosios sąjungos parlamentaro A.Valionio viešnagė Kėdainiuose. Politikas susitiko su apgaulingu partijos finansų tvarkymu įtariamu „darbiečių“ lyderiu V.Uspaskichu, kuriam teismas yra skyręs namų areštą.

„Bijau, kad tai – didžiulė problema. Jie derasi dėl valdančiosios koalicijos ir kartu tariasi dėl tolesnio bendradarbiavimo su V.Uspaskichu.

Tai, mano supratimu, yra dvejopi standartai. Tai tikrai trukdys mums bendradarbiauti“, – pridūrė jis.

Jaučia, kad bus verčiamas

Buvęs V.Uspaskicho bendražygis V.Muntianas išrinktas į Seimą kaip Darbo partijos narys. Nuo jos atskilęs ir pradėjęs vadovauti Pilietinės demokratijos partijai, V.Muntianas tapo negailestingu Darbo partijos lyderio kritiku.

V.Muntianas tokius „darbiečių“ lyderio lankymus vertina kaip užmojus jį išversti iš Seimo pirmininko posto.

Pasikeitė tiesiog akyse

Vos gavęs pasiūlymą grįžti į valdančiąją koaliciją ir gauti kelis postus socialliberalų lyderis Artūras Paulauskas irgi bemat pasikeitė.

Anksčiau kalbėjęs, kad V.Uspaskichas ir pašalintas prezidentas Rolandas Paksas yra vieno lizdo paukščiai, šią savaitę buvęs Seimo pirmininkas prabilo kitaip.

Matyt, paveiktas kontaktų su Rusijoje politinio prieglobsčio prašiusiu veikėju, A.Paulauskas ėmė raginti nebijoti „žiniasklaidos sukurtų baubų“ ir užsiminė, kad atėjo metas kurti plačią vidurio jėgų koaliciją. Atrodo, pagal socialliberalų planą joje vietos atsirastų ir Darbo partijai.

Kita vertus, tokie A.Paulausko viražai neturėtų labai stebinti, nes būtent jis kadaise pakvietė V.Uspaskichą šlietis prie socialliberalų ir su šios partijos vėliava padėjo patekti į Seimą.

Šiuo metu valdančiąją mažumos koaliciją sudaro socialdemokratai, valstiečiai liaudininkai, liberalcentristai ir Pilietinės demokratijos partija. Kartu sudėjus valdantieji Seime turi 63 parlamentarų paramą. Iš viso Seime yra 141 narys.

Socialliberalai parlamente turi dešimt vietų, todėl jiems prisidėjus prie mažumos koalicijos ji taps daugumos.

Pusryčiai nesuartino pozicijų

Ketvirtadienį valdančiųjų partijų ir socialliberalų vadovai kartu pusryčiaudami aptarė galimybes pradėti bendrą darbą.

Tačiau pagalius į ratus kiša kietą poziciją užėmę pilietininkai, kurie neatiduoda Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko kėdės.

Keistai pradėjo elgtis ir liberalcentristai, raginantys palaukti antradienį įvyksiančio balsavimo dėl Atominės elektrinės įstatymo pataisų. (BNS, LR)

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:44 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: