Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

2007-2008 Sezonas

leave a comment »

Akcija “Nebūk Besmegenis“ Naujas: 2007-2008 sezonas Politinis turizmas * Do not be Snow Men. International

LRS TOP-10 *** LRV TOP-10 *** Vilnius TOP-10 *** Kaunas TOP-10


Užgavėnių Karnavalas TOP-15 Kaune:


Akcija “Nebūk Besmegenis“ Rezultatai:


I vieta. Metų Meriukas. Kurio niekas neklauso.

II vieta. Metų Buldozeris.

III vieta. Metų Transportas.

IV vieta. Metų Medkirtys.

V vieta. Skaidrios Užgavėnės. 

VI vieta. Metų posūkis į kairę. 

VII vieta. Metų numizmatikai.

VIII vieta. Amžiaus statyba. 

IX vieta. 1400 Lt. reprezentacinėms išmokoms.

X vieta. Panemunės Tiltą griauna interesai.

XI vieta. Metų katastrofa. Kaune turėjo įvykti užsakyta lėktuvo katastrofa.

XII vieta. Kaip “dirba“ Kauno politikai.

XIII vieta. Naujienos išPakaunės. Karmėlava: Liveta apie elektrą nekalba.

XIV vieta. Lėšų sporto arenos statybai kauniečiai surinktų per 1500 metų.

XV vieta. Politikas ragino reklamuotis prie Šventoriaus.

 


 

Valdininkai Žodžiais, o Ne darbais Kauną puošia. Ne šampanui. Ne kompetencijai. Ne troleibusams į Šilainius. Ne Panemunės tiltui. II kartą Ne pasiruošta Vilijampolės tilto rekonstrukcijai. Ne gatvių duobių sutvarkymui. Ir t.t. NE.

I vieta. Metų Meriukas. Kurio niekas neklauso.

Meras užsipuolė Ne pavaldinius, o žurnalistus

Pirmadienį į Kauno miesto savivaldybės Mažąją salę susirinkę žurnalistai po vienu iš stalų aptiko nebaigtą gerti putojančio vyno butelį. Meras Andrius Kupčinskas dėl girtavimo užsipuolė ne pavaldinius, o žurnalistus, – skelbia “Vakaro žinios“. Vėliau paaiškėjo, kad didžiausias šio akibrokšto kaltininkas – Seimo narys Arimantas Dumčius. Mat prieš minėtą spaudos konferenciją Mažojoje salėje buvo patvirtintas Čečėnijos aikštės techninis projektas, o šį veiksmą seimūnas pasiūlė aplaistyti šampanu. Neišgėrę viso butelio, valdininkai jį padėjo po stalu ir pamiršo.


II vieta. Metų Buldozeris. Buldozerio principu stumiamas Pakaunės bendrasis planas

Gyventojai piktinasi Kauno rajono Bendrojo plano rengėjų darbu.

Aštrios diskusijos, gyventojų nepasitenkinimo ir pykčio lavinos nepaliaujamai liejosi Kauno rajono savivaldybės Bendrojo plano viešojo pristatymo metu. Į savivaldybės salę nesutilpę kelios dešimtys žmonių ragino plano svarstymą atidėti. To paties reikalavo ir plano rengėjų darbu nepatenkinti asmenys, kurie teigė, jog dauguma architektų sprendimų pažeidžia rajono gyventojų teises ir interesus. Nepaisant gyventojų nepasitenkinimo Administracijos direktorius V.Bancevičius buldozerio principu stumia šį projektą.

Gyventojai piktinasi Kauno rajono Bendrojo plano rengėjų darbu {video}


III vieta. Metų Transportas. Šilainiai troleibusų nesulauks

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas oficialiai pareiškė, kad Savivaldybė atsisakė ilgai puoselėto investicinio projekto – troleibusais sujungti didžiausią miesto gyvenamąjį rajoną – Šilainius su kitais rajonais.


IV vieta. Metų Medkirtys. Kostiumuotas, girtas ir labai piktas

Po išgertuvių areštinėje atsidūręs tarnautojas šaukėsi mero. Supurvintos kostiumo kelnės, apvemtas švarkas ir kaklaraištis, apdujusios akys – taip užvakar vakare atrodė Kauno vicemero Kazimiero Kuzminsko padėjėjas, miesto tarybos sekretoriato vyriausiasis specialistas 30 metų Mindaugas Rubikas. {toliau}

Kaune naktį siautėjo vicemero K.Kuzminsko padėjėjas  {Žiūrėti video}


V vieta. Skaidrios Užgavėnės

Kauno politikai neskuba įgyvendinti pertvarkų savivaldybėje

Prieš rinkimus – viena kaukė, po rinkimų – kita. Taip būtų galima apibūdinti daugelio Kauno politikų taktiką, kurios tikslas – patekti į valdžią. Kaip rašo „Laikinoji sostinė“, ne išimtis ir dabartinė miestą valdanti koalicija, kurios pagrindą sudaro Tėvynės sąjungos atstovai. Prieš rinkimus žadėję mažinti valdininkų skaičių ir skaidriai tvarkyti miestą, konservatoriai savo pažadus greitai pamiršo.


VI vieta. Metų posūkis

Kauniečių polinkis politizuoti ūkinius reikalus įgauna komiškas formas. Audringas kovas dėl Aleksoto tilto žvaigždžių dabar pakeitė grumtynės dėl kairiojo posūkio nuo to paties tilto. Konservatorius meras Andrius Kupčinskas, davęs nurodymą atkurti prie Aleksoto tilto kairįjį posūkį, susidūrė su netikėtai atkakliu pasipriešinimu. O savivaldybėje išpopuliarėjo posakis, kad miesto valdžia, agituojanti kauniečius sukti į kairę, pasmerkta žlugti.


VII vieta. Metų numizmatikai. Bankas nesirengia šelpti Kauno išrinktųjų

Kauno savivaldos 600 metų jubiliejaus rengimo komisija bei jos vadovas miesto meras Andrius Kupčinskas pageidauja lengvatinėmis sąlygomis įsigyti numizmatinių pinigų. Toks pageidavimas nustebino Lietuvos banko Kauno skyriaus valdytoją Antaną Ivanauską. Ne tik rezervuoti, bet ir suteikti jiems galimybių nusipirkti atminimui monetų už simbolinę kainą – kokius penketą litų. Ir tai galėtų būti prilyginta banko paramai jubiliejaus rengėjams.


VIII vieta. Amžiaus statyba

Arenos statyba vis dar “ant popieriaus“. Keisdamas anksčiau architektų ir renginių organizatorių sukritikuotą „tabletę“, Arenos autorius nesugalvojo nieko geresnio, kaip tik apjuosti „tabletę“ nefunkcionaliu kampuotu priestatu, kuris tik dar labiau padidina salos užstatymą. Šis monstras, kaip matosi iš pateikto projekto, užima gerokai daugiau salos ploto.


IX vieta. Kauno valdžia gaus priemokų

Kauno miesto tarybos ketvirtadienio posėdyje negausios opozicijos didelį nepasitenkinimą sukėlė valdančiosios koalicijos balsais priimtas sprendimas, pagal kurį nuo šiol merui bei jo keturiems pavaduotojams kas mėnesį bus mokamos reprezentacinės išmokos. Šiuo metu tai būtų apie 1400 litų. Ankstesnių kadencijų miesto vadovai tokių lėšų negaudavo.


X vieta. Panemunės Tiltą griauna interesai

 

Naujojo Panemunės tilto projektui prieštaraujantys visuomenės veikėjai numatomoje jį statyti vietoje turi turtinių ir galimų politinių interesų. Savivaldybės specialistai priminė, kad prieš penkerius metus nustatyta, kad tiltas yra apverktinos būklės. Jį rekomenduota ne rekonstruoti, o pastatyti naują.

Panemunės tiltas – likimo valiai Tačiau Kauno valdžia artimiausiais metais nežada remontuoti avarinės būklės Panemunės tilto, nes tam neturi pinigų. Miesto meras Andrius Kupčinskas nemato realių galimybių gauti lėšų statyti naujajam tiltui ar rekonstruoti senąjį. Tai Kauno vadovas pareiškė susitikęs su Panemunės bendruomene.


XI vieta. Metų katastrofa. Kaune turėjo įvykti užsakyta lėktuvo katastrofa

 


XII vieta. Kaip “dirba“ Kauno politikai

Kauno miesto tarybos nariai posėdžių metu ne tik svarsto miestui svarbius klausimus. Politikai taip pat randa laiko ir tokiems užsiėmimams kaip laikraščių ir žurnalų skaitymas, piešimas, pokalbiai telefonu ir t.t. Kai kurie laikinosios sostinės politikai tarybos posėdžiu metu net įsigudrina snūstelti… Žiūrėti video


XIII vieta. Naujienos iš Pakaunės:

Karmėlava: Liveta apie elektrą nekalba 

Livetos ir Petro Kazlauskų, grįžusių iš gastrolių JAV, laukė nemalonumai – populiarus duetas įtariamas nemokėjęs už elektrą. Tai aptarinėja visa Karmėlava. {toliau}


XIV vieta. Lėšų sporto arenos statybai kauniečiai surinktų per 1500 metų

Kauniečiai greičiausiai “perdegė“ sirgdami už savo sporto areną. Per mėnesį į Kauno miesto tarybos sprendimu sudarytą Kauno arenos komplekso Nemuno saloje statybos rėmimo fondą sunešti tik 4756 litai. Tai visiškai nenustebino premjero Gedimino Kirkilo. Sakiau Kauno merui Andriui Kupčinskui: nedarykite tokio fondo, nieko nelaimėsite. Reikėjo pasimokyti iš Valdovų rūmų statybos. Jų fondą pildo visa Lietuva, žmonės agituojami pasitelkus išmoningą reklamą, ir tai sunku pasiekti lauktų rezultatų“, – sakė ministras pirmininkas.  {toliau}


XV vieta. Politikas ragino reklamuotis prie Šventoriaus

Panemunėje Švento Roko atlaidų festivalį pasiryžęs organizuoti Kauno miesto tarybos Tėvynės sąjungos frakcijos narys, miesto Ūkio ir energetikos komiteto pirmininkas Gediminas Žukauskas apstulbino ir bažnyčios atstovus, ir savo kolegas iš savivaldybės. Daugelį Kauno įmonių pasiekė politiko ir Panemunės bendruomenės centro valdybos pirmininko G.Žukausko internetu išsiųsti pasiūlymai reklamuotis įvyksiančios  atlaidų šventės metu. Verslininkams pateiktame Panemunės bendruomenės centro aikštės plane reklamines iškabas siūloma kabinti prie metalinės šventoriaus tvoros. {toliau}

 

 

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:42 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: