Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

2005-2006 Sezonas

leave a comment »

 

Nominacijos. Patys kvailiausi 2007 metų pasisakymai

 

Besmegenių nominacijos 2004-2005 sezonas 2006-2007 sezonas Naujas 2007-2008 sezonas Politinis turizmas

 

 

 

             Besmegenių nominacijos – sezonas 2005-2006

 

 

 

  1. Skulptūrų lipdymas Japonijoje.
  2. Transporto kontrolierių išpardavimas.
  3. Būriavimas darbo metu.
  4. Patarėjas su komunalininko patirtimi, puoselėjęs dešrų biznį.
  5. Buto privatizavimas su lengvata.
  6. Velykos sutiktos areštinėje.
  7. Pasiklydusi etikos labirintuose.

 

 

 I vieta.

Vicemerų E.Tamašausko ir A.Balučio pomėgis Japonijoje kasti sniegą ir lipdyti sniego skulptūras. Tačiau šio meno subtilybės kažkodėl demonstruojamos japonams, o ne lietuviams. Nominacija už glaudų bendradarbiavimą.

Lietuvos delegacijos Saporo sniego festivalyje dalyvauja nuo 2002 metų. Iš pradžių mūsų šaliai konkurse atstovaudavo vilniečiai menininkai, tačiau nuo 2003-iųjų, kai buvo susitarta dėl glaudesnio Kauno ir Saporo miestų bendradarbiavimo, Japonijos sniego festivalyje estafetę perėmė kauniečiai. Iš šių kelionių į Japoniją nuolat pasišaipoma Savivaldybės koridoriuose.

Į festivalį vykstantys valdininkai vadinami sniego kasėjais. Visuomet randamas pateisinimas, kodėl vyksta vienas ar kitas valdininkas. Juodojo besmegenio metai...Juodojo besmegenio metai…

 

 II vieta.

 

 

 

 

                              

Piketas prie Kauno m. savivaldybės. Užrašai ant plakatų: „Mūsų darbdaviai – vagys sukčiai švogeriai“, „Besmegeniai, šalin rankas nuo „Autrolio“.

 

 

 

 III vieta.

 

Nidoje vyko prestižinė Lietuvos buriuotojų sąjungos rengiama regata. Liepos 30 – rugpjūčio 6 dienomis XXXVIII Kuršių marių regatoje triumfavo kauniečių kapitonų vadovaujamos jachtos.

Darbo metu, turėdamas pavaduoti savo tiesioginį viršininką, būriavimo pagundai neatsispyrė ir Savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas A.Grabnickas. Televizijos užfiksuotame reportaže – darbo vietoje valdininkas nebuvo surastas.

 

Po ketvirtojo lenktynių etapo buvo surengtos atrakcijos tiems, kam buriavimas yra svetimas. Nemokantys buriuoti poilsiautojai buvo susodinti į jachtas ir naudoti kaip balastas. Kuo kvailesnis ar lengvesnis buvo balastas, tuo geriau ar blogiau tikriesiems jachtos įgulos nariams sekėsi lenktyniauti. Šios lenktynės pritraukė nemažai žiūrovų. Dažnai augaloti vyrai po neatsargaus judesio kartu su lengvu laiveliu apsiversdavo prajuokindami stovinčius ant krantinių.

 

 IV vieta.

 

 

 

 

 V vieta.

Savivaldybė pavėluotai puolė ieškoti būdų, kaip išsaugoti už juokingą kainą parduodamą butą Laisvės alėjoje.

Kauno miesto savivaldybė praėjusių metų pabaigoje nusprendė nedaryti kliūčių Brigitai Masaitytei lengvatinėmis sąlygomis privatizuoti Laisvės alėjoje esantį butą. 67 kvadratinių metrų butas įvertintas vos 2 tūkstančiais litų. Tuo tarpu rinkos kaina gali siekti net 200 tūkstančių litų.

Toks sprendimas priimtas remiantis Kauno mero patarėjo Petro Lagunovo išvada, kurioje jis rekomendavo neskųsti Savivaldybei nepalankaus Kauno apylinkės teismo sprendimo.

 

 VI vieta.

 

 

 

 

 

 VII vieta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Balandžio 1-osios paštas

Interesų konfliktas Šančiuose. Tarybos narė A.Medviedevienė matyt pamiršusi, kad yra Etikos komisijos pirmininkė, pasiklydo tarp etikos normų ir nekilnojamojo turto pardavimo niuansų. Naudojosi tarnybine padėtimi, sukėlė interesų konfliktą. Primygtinai pareigūnams demonstravo tarybos narės pažymėjimą.

Velykos sutiktos areštinėje. „Ekstra žinių“ 2005-04-16 atliktame žurnalistiniame tyrime aprašyti „Krepšinio perspektyvų“ direktoriaus nuotykiai policijos areštinėje.

Tarybos narys B.Kučinskas, būdamas komunalininku, atidarė dešrų cechą ir „sėkmingai“ jį puoselėjo iki bankroto. („Laikinoji sostinė“ 2005-01-05). Taip pat neilgai patarinėjo merui, kaip geriau spręsti miesto ūkio, transporto ir turto klausimus miesto savivaldybėje.

 Vykdant slaptus kartelinius susitarimus tarp A.Krivicko ir M.Grigelio (AB „Autrolis“ ir UAB „Kauno autobusai“ direktorių), pažeidžiant įstatymus, buvo nuspręsta atsikratyti transporto kontrolierių paslaugų. Planuota išmesti į gatvę 67 pareigūnus. Šis projektas pažeidžia 7 įstatymus bei kitus teisinius dokumentus. Šiuo klausimu nebuvo atlikti jokie ekonominiai bei finansiniai skaičiavimai. Projektas – korupcinis, „nuleistas iš viršaus“, juridiškai yra niekinis ir finansiškai žalingas įmonėms. Tyrimą atlieka Kauno apygardos prokuratūra.

                                    Kauniečių apklausos rezultatai

            

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 23, 2010 at 12:40 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: